DE KRACHT
VAN SAMENWERKING

Frederic Rosiers

Partner

Fusies & overnames
Vennootschapsrecht
Bouwrecht en vastgoedrecht

Erkend bemiddelaar in burgerlijke en handelszaken

f.rosiers@forumadvocaten.be
+32 3 369 95 65


Ilse De Geyter

Partner

Bouwrecht
Ondernemingsrecht
Medisch (tucht)recht

Master na Master Vennootschapsrecht

i.degeyter@forumadvocaten.be
+32 3 369 95 65


Jana Kern

Partner

Arbeids- en sociaal recht
Burgerlijk recht
Ondernemingsrecht

Opleiding Duits recht aan de
Humboldt Universiteit te Berlijn

j.kern@forumadvocaten.be
+32 3 369 95 65


Reiner Tijs

Partner

Bestuursrecht
Grondwettelijk recht
Stedenbouw- en Milieurecht

Milieucoördinator
en Docent

r.tijs@forumadvocaten.be
+32 3 369 95 65


Evi Van Aken

Advocaat

Master in de rechten
Postgraduaat Transport- en maritiem recht

Advocaat bij Forum Advocaten

e.vanaken@forumadvocaten.be
+32 3 369 95 65


Sanne Schepers

Advocaat

Master in de rechten
 
 

Advocaat bij Forum Advocaten

s.schepers@forumadvocaten.be
+32 3 369 95 65


Joram Maes

Advocaat

Master in de rechten
 
 

Advocaat bij Forum Advocaten

j.maes@forumadvocaten.be
+32 3 369 95 65


Annelies Janssen

Advocaat

Master in de rechten
 
 

Advocaat bij Forum Advocaten

a.janssen@forumadvocaten.be
+32 3 369 95 65


Maxime Jeanray

Advocaat

Master in de rechten
 
 

Advocaat bij Forum Advocaten

m.jeanray@forumadvocaten.be
+32 3 369 95 65


Maarten Verboven

Advocaat

Master in de rechten
 
 

Advocaat bij Forum Advocaten

m.verboven@forumadvocaten.be
+32 3 369 95 65


Laura Van Dooren

Advocaat

Master in de rechten
 
 

Advocaat bij Forum Advocaten

l.vandooren@forumadvocaten.be
+32 3 369 95 65