DE KRACHT
VAN SAMENWERKING

Frederic Rosiers

Partner

Vastgoedtransacties
Fusies en overnames
Conflicten tussen aandeelhouders
Joint-ventures en commerciële samenwerkingscontracten
 
 

Talen: Nederlands, Frans en Engels

f.rosiers@forumadvocaten.be
+32 3 369 95 65


Ilse De Geyter

Partner

Bouwrecht
Huur
Verbintenissen en incasso
Medisch (tucht)recht
 
 
 

Talen: Nederlands, Frans en Engels

i.degeyter@forumadvocaten.be
+32 3 369 95 65


Jana Kern

Partner

Collectief en individueel arbeidsrecht
Sociaal zekerheidsrecht
Ontslagrecht
Internationaal ondernemen en geschillen

Talen: Nederlands, Frans, Engels, Duits, Spaans en Portugees

j.kern@forumadvocaten.be
+32 3 369 95 65


Reiner Tijs

Partner

Overheidsrecht
Omgevingsrecht
Ruimtelijke ordening en stedenbouw
Milieurecht
 

Talen: Nederlands, Frans, Engels en Italiaans

r.tijs@forumadvocaten.be
+32 3 369 95 65


Evi Van Aken

Advocaat

Master in de rechten
Postgraduaat Transport- en maritiem recht

Advocaat bij Forum Advocaten sedert 2017

Talen: Nederlands, Frans en Engels

e.vanaken@forumadvocaten.be
+32 3 369 95 65


Sidney Van Wellen

Advocaat

Master in de rechten
 
 

Advocaat bij Forum Advocaten sedert 2018

Talen: Nederlands, Frans en Engels

s.vanwellen@forumadvocaten.be
+32 3 369 95 65


Joram Maes

Advocaat

Master in de rechten
 
 

Advocaat bij Forum Advocaten sedert 2016

Talen: Nederlands, Frans en Engels

j.maes@forumadvocaten.be
+32 3 369 95 65


Annelies Janssen

Advocaat

Master in de rechten
 
 

Advocaat bij Forum Advocaten sedert 2016

Talen: Nederlands, Frans en Engels

a.janssen@forumadvocaten.be
+32 3 369 95 65


Maxime Jeanray

Advocaat

Master in de rechten
 
 

Advocaat bij Forum Advocaten sedert 2016

Talen: Nederlands, Frans en Engels

m.jeanray@forumadvocaten.be
+32 3 369 95 65


Joëlle Gillemot

Advocaat

Master in de rechten
 
 

Advocaat bij Forum Advocaten sedert 2018

Talen: Nederlands, Frans en Engels

j.gillemot@forumadvocaten.be
+32 3 369 95 65


Lander Heylen

Advocaat

Master in de rechten
 
 

Advocaat bij Forum Advocaten sedert 2018

Talen: Nederlands, Frans en Engels

l.heylen@forumadvocaten.be
+32 3 369 95 65


Laura Van Dooren

Advocaat

Master in de rechten
 
 

Advocaat bij Forum Advocaten sedert 2017

Talen: Nederlands, Frans en Engels

l.vandooren@forumadvocaten.be
+32 3 369 95 65


Maarten Verboven

Advocaat

Master in de rechten
 
 

Advocaat bij Forum Advocaten sedert 2017

Talen: Nederlands, Frans en Engels

m.verboven@forumadvocaten.be
+32 3 369 95 65